You are here:  / Hobby / Rymanow nocleg z dzieckiem / Birma wycieczki

Birma wycieczki

post by related

related post

birma-wycieczki-9Birma wycieczki, jest to bardzo ciekawe miejsce dla turystów, można powiedzieć, że ponadczasowe.

Dzieje się tak ponieważ czas w Birmie się zatrzymał. Tam życie nie kręci się wokół pieniądza, nie ma drogich markowych sklepów, salonów samochodowych itp. tam życie opiera się na tradycji, religii i rodzinie.
Wiele ludzi zastanawia się, czy jechać do Birmy, jak wiadomo jest ona terroryzowana przez juntę, a tego typu wycieczki działają tylko na jej korzyść. Aczkolwiek przy odrobinie wiedzy może część wydanych tam pieniędzy trafi do lokalnych przedsiębiorców.

Najlepszy okres to listopad-luty, a najgorszy to marzec- maj, oczywiście pod względem pogody. Waluta która obowiązuje tam to Kiat.
Jest to kraj, w którym znajdziemy masę świątyń i starych budynków, które zachwycą nie jednego zwiedzającego.

Birmańczycy to bardzo przyjazny naród, który jest otwarty na gości, są to ludzie którzy wiele w życiu przeszli, tak samo jak ich przodkowie, dlatego są ponad ten cały wyścig szczurów, niezgodę i fałszywość w ludziach.

Warto tam jechać, aby zobaczyć inny wzorzec życia człowieka.

Ciekawe wpisy o rekreacj i podróżach:

Birma wycieczki
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)
Slowa kluczowe: Minikoparka Gorlice, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, busy do danii szamotuły, bcaa katowice sklep, blog początkującego elektronika, Tanie multiplikatory, mezoterapia vivaderm, orienteering miejski na imprezę integracyjną, tanie taxi legnica, armatura łazienkowa Apavisa, durobet ceny